Czy to Twoja firma?

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej praca

Olsztyn
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej
    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - sprzątanie pomieszczeń biurowych w jednym obiekcie biurowym,
      - sprzątanie po godz. 15 (około 3-5 godzin),
      - sprzątanie ciągów komunikacyjnych,
      - sprzątanie korytarzy, klatek schodowych,
      - sprzątanie sanitariatów i pomieszczenia socjalnego,
      - segregacja wyrzucanych śmieci zgodnie z obowiązującymi przepisami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, dokładność
      • Inne wymagania: Wymagane: zaangażowanie Mile widziane doświadczenie na wymaganym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres prónby,kolejna na czas nieokreślony.

Pracodawcy w Olsztynie