Czy to Twoja firma?

BANK SPÓŁDZIELCZY WSPÓLNA PRACA W KUTNIE praca

Kutno
usługi
BANK SPÓŁDZIELCZY WSPÓLNA PRACA W KUTNIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy BANK SPÓŁDZIELCZY WSPÓLNA PRACA W KUTNIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BANK SPÓŁDZIELCZY WSPÓLNA PRACA W KUTNIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BANK SPÓŁDZIELCZY WSPÓLNA PRACA W KUTNIE - oferty archiwalne

  • Referent

    BANK SPÓŁDZIELCZY WSPÓLNA PRACA W KUTNIE
    • Kutno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów po zapoznaniu z pracą,możliwość pracy w innych zespołach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe-nie wymagane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kutnie