Czy to Twoja firma?

Paweł Tarnowski Pasieka Tarnowskich praca

Boreczno
Paweł Tarnowski Pasieka Tarnowskich najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Paweł Tarnowski Pasieka Tarnowskich

Praca alert - powiadomienia

Praca Paweł Tarnowski Pasieka Tarnowskich

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Paweł Tarnowski Pasieka Tarnowskich - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny do pracy w pasiece

    Paweł Tarnowski Pasieka Tarnowskich
    • Boreczno
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      załadunek i rozładunek uli,czynności związane z pozyskiwaniem miodu, prace fizyczne, prace związane z wirowaniem miodu, praca przy taśmie produkcyjnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Praca okresie maj-wrzesień. Praca min. 8 godzin dziennie. Kontakt telefoniczny, osobisty.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 do 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: jw.

    • Boreczno

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Praca okresie maj-sierpień. Praca min. 8 godzin dziennie. Kontakt telefoniczny, osobisty. Osoby zainteresowane proszone o kontakt po godzinie 18:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 18,3 PLN

Pracodawcy w Borecznie