Czy to Twoja firma?

Abitoo sp. z o.o. praca

Młyny
Abitoo Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Młynach, specjalizująca się w sprzedaży markowej odzieży i akcesoriów od renomowanych europejskich producentów. Założona w 2014 roku, firma szybko zdobyła uznanie klientów, oferując szeroki asortyment produktów dla całej rodziny, które są dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez internet. Z nowymi modelami wprowadzanymi co tydzień, Abitoo Sp. z o.o. zapewnia swoim klientom ciągły dostęp do najnowszych trendów w modzie. Ich konkurencyjne ceny, obniżone nawet do 85% od ceny detalicznej, w połączeniu z międzynarodowym asortymentem odzieży i akcesoriów z Niemiec, Szwajcarii, Włoch, Holandii, Anglii, Hiszpanii i innych krajów, sprawiają, że Abitoo Sp. z o.o. jest atrakcyjnym wyborem dla oszczędnych i stylowych konsumentów. Zobowiązanie firmy do ochrony danych osobowych klientów podkreśla jej profesjonalizm i troskę o bezpieczeństwo. Pomimo braku danych o misji i wartościach firmy, jej imponujący roczny wzrost przychodów netto oraz zaangażowanie w oferowanie produktów wysokiej jakości świadczą o silnej pozycji na rynku i stabilności finansowej, z kapitałem zakładowym wynoszącym 100 000,00 zł. Abitoo Sp. z o.o. to marka, która łączy w sobie europejską jakość z lokalnym zaangażowaniem, dostarczając swoim klientom nie tylko odzież, ale także wyjątkowe doświadczenia zakupowe.
Abitoo Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Młyny
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Abitoo Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Abitoo Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Abitoo Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Abitoo Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca-kasjer

    Abitoo Sp. z o.o.
    • Świdnik
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • W związku z otwarciem off-price sklepu ABITOO z markową odzieżą, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Sprzedawca-kasjer

      Zakres obowiązków

      Obsługa klienta

      Przygotowanie towaru do sprzedaży

      Dbanie o ekspozycję towaru

      Obsługa kasy fiskalnej

      Utrzymanie porządku w sklepie

      Wymagania

      OCZEKUJEMY:

      Doświadczenia w sprzedaży min. 1 rok

      Silnej motywacji do pracy

      Entuzjazmu, optymizmu

      Umiejętności pracy w zespole

      Dobrej organizacji pracy

      Oferujemy

      Interesującą pracę

      Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/zlecenia

      Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)

      Miejsce pracy: Galeria Venus (Kardynała Stefana Wyszyńskiego 17, 21-040 Świdnik)

      CV prosimy wysyłać na maila jobs@abitoo.com

Pracodawcy w Młynach