Czy to Twoja firma?

Nad Nilem Centrum Rehabilitacji Lucyna Maciąg praca

Kolbuszowa
Nad Nilem Centrum Rehabilitacji Lucyna Maciąg najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Kolbuszowa
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Nad Nilem Centrum Rehabilitacji Lucyna Maciąg

Praca alert - powiadomienia

Praca Nad Nilem Centrum Rehabilitacji Lucyna Maciąg

  • Fizjoterapeuta

    Nad Nilem Centrum Rehabilitacji Lucyna Maciąg
    • Kolbuszowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Praca Nad Nilem Centrum Rehabilitacji Lucyna Maciąg - oferty archiwalne

    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych w domu pacjenta. Możliwość wykonywania pracy w ramach umowy zlecenie

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: fizjoterapia
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 323 PLN
      • Opis wynagrodzenia: dla magistra fizjoterapii- 5775,78 brutto dla osoby po licencjacie fizjoterapii 5323,00 brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kolbuszowej