DIGITREE GROUP S.A.

Czy to Twoja firma?

DIGITREE GROUP S.A. opinie i informacje

Rybnik

Digitree Group tworzą spółki i projekty technologiczne, których zespoły pracują na Twój sukces. Działamy dla szeroko rozumianego biznesu, od małych przez średnie aż po duże firmy z każdej branży: e-commerce, moda i uroda, parenting, ubezpieczenia, finanse i motoryzacja, nieruchomości, retail, a także budownictwo, agro, etc. Dostarczamy efektywne media reklamowe dla 80% agencji i domów mediowych w Polsce a także monetyzujemy witryny oraz bazy e-mailingowe naszych partnerów.

Opinie pracowników o firmie DIGITREE GROUP S.A. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem DIGITREE GROUP S.A.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie DIGITREE GROUP S.A. (2)

4

Na podstawie 26 ocen z Google.

Tomasz Pajdzik (tpajdzik)

Tomasz Pajdzik (tpajdzik)

Firma działa w pełni profesjonalnie. Odpowiedzialne podejście do kontrahenta. Dobra lokalizacja, dostępny parking.

Dodano: 6 lat temu

Robert

Robert

Duża rzecz. Kompleksowe rozwiązania dla e-commerce.

Dodano: 5 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

DIGITREE GROUP S.A. w opinii klientów i współpracowników

Klienci DIGITREE GROUP S.A. cenią sobie jej pełen profesjonalizm oraz odpowiedzialne podejście do kontrahenta, co świadczy o wyjątkowej etyce pracy w firmie. Dobra lokalizacja i dostępność parkingu ułatwiają codzienne funkcjonowanie oraz są wygodne dla odwiedzających biuro. Z kolei współpracownicy podkreślają, że firma oferuje kompleksowe rozwiązania dla e-commerce, co może wskazywać na szerokie możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży. Takie środowisko pracy może sprzyjać osobom szukającym wyzwań i chcących pracować na rozwiązaniach o szerokim zasięgu. Negative aspects of working at the company should be addressed as areas for improvement, while maintaining a focus on the positive elements for potential job candidates.

Opinie DIGITREE GROUP S.A. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii w Internecie, DIGITREE GROUP S.A. jest postrzegana jako firma oferująca możliwości rozwijania kariery w branży technologicznej i marketingu cyfrowego. Pracownicy cenią sobie przede wszystkim aspekty związane z procesem rekrutacyjnym oraz możliwościami startu na rynku pracy.

Pozytywne aspekty
  • Rozmowy kwalifikacyjne są prowadzone w przyjaznej atmosferze, w sposób merytoryczny, z jasnym określeniem zakresu obowiązków i oferowanych benefitów.
  • Proces rekrutacyjny jest sprawny i dostosowany do specyfiki stanowiska, często składający się z maksymalnie dwóch etapów.
  • DIGITREE GROUP S.A. postrzegana jest jako dobry początek dla osób wchodzących na rynek pracy, co może być wartościowe doświadczenie dla młodych specjalistów.
  • Firma wyraża otwartość na dialog oraz chęć rozwoju i doskonalenia warunków pracy w oparciu o konstruktywną krytykę.
DIGITREE GROUP S.A. - podsumowanie opinii

Podsumowując, DIGITREE GROUP S.A. jest ceniona przez pracowników za podejście do procesu rekrutacyjnego i możliwości, jakie oferuje na starcie kariery. Firmy zawsze mogą jednak pracować nad doskonaleniem swoich procesów i kultur organizacyjnych, a DIGITREE GROUP S.A. wykazuje chęć rozwijania się w tych obszarach. W odpowiedzi na opinie, firma zachęca do bezpośredniego dialogu celem dalszego doskonalenia środowiska pracy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: DIGITREE GROUP S.A.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 25.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - DIGITREE GROUP S.A.

Pełna nazwa
DIGITREE GROUP SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
ul. Raciborska 35 A 44-200 Rybnik
NIP
6422884378
REGON
240018741
KRS
0000369700
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
09.11.2010
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Rybniku