Czy to Twoja firma?

PSMSolar Polska sp. z o.o. praca

Białystok

PSMSolar Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Dyrektor Białystok
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy PSMSolar Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PSMSolar Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PSMSolar Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
PSMSolar Polska Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PSMSolar Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Business Project Manager

    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Zakres obowiązków

      Wstępny zakres obowiązków (3 miesiące)

      • Współpraca w zarządzaniu zespołem pracowników montażowych,
      • Krótki staż z zakresu montażu, podłączania i uruchamianiu instalacji fotowoltaicznych,
      • Współpraca w wykonywaniu dokumentacji powykonawczej,
      • Współpraca przy planowaniu i nadzorowaniu robót instalacyjnych,
      • Współpraca z działem projektowym i handlowym,
      • Współpraca w koordynacji prac podwykonawców,

      Docelowy zakres obowiązków

      • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych,
      • Tworzenie i ulepszanie metod sprzedaży na rynku perspektywicznych technologii służących oszczędności energii, opartych na wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii,

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe techniczne,
      • Ukierunkowanie na współpracę przy budowie firmy i szybkiego awansu,
      • Wiedza z zakresu elektroenergetyki, energetyki cieplnej oraz odnawialnych źródeł energii,

      dodatkowe:

      • Umiejętność projektowania instalacji elektrycznych,
      • Umiejętność poszukiwania alternatywnych rozwiązań technicznych
      • Silna orientacja na jakość oraz terminowość wykonywanych prac,
      • Silna orientacja na współpracę ze współpracownikami i klientami
      • Umiejętność efektywnego zarzadzania, planowania i organizacji pracy,
      • Dyspozycyjność - minimum 4 dni w tygodniu,
      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      Możliwość awansu i rozwoju zawodowego wraz ze wzrostem organizacji

      Możliwość pozyskania kompetencji w zakresie technicznym, organizacyjnym i sprzedażowym w obszarze ekoenergetyki

      Możliwość samodzielnego działania i samorealizacji.Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników podejmowanych działań

Pracodawcy w Białymstoku