Czy to Twoja firma?

BMTI Spółka z o.o. praca

Warszowice
Wynajem maszyn i urządzeń budowlanych
BMTI Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromechanik Warszowice
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy BMTI Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BMTI Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BMTI Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromechanik

    BMTI Spółka z o.o.
    • Warszowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych, prace modernizacyjne i konserwacyjne, dokonywanie przeglądów technicznych sprzętu
      Praca w godzinach Pon-Czw 7:30-16:30, Pt 7:30-12:30

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: elektromechanika
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, wykształcenie kierunkowe - elektromechanika, staż pracy minimum 1 rok, uprawnienia SEP do 1 KV , umiejętność czytania schematów maszyn

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 160 do 5 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, umiejętność czytania schematów maszyn, uprawnienia SEP do 1 KV , wykształcenie kierunkowe - elektromechanika, staż pracy minimum 1 rok

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 160 - 5 600 PLN

Pracodawcy w Warszowicach