Czy to Twoja firma?

THM Group sp. z o.o. praca

Rzeszów

Witajcie w świecie Thm Group, gdzie nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych produktów dla najmłodszych znajduje odzwierciedlenie w każdym szwie naszej pościeli dziecięcej. Z dumą prezentujemy naszą flagową markę Babymam, która zdobyła uznanie rodziców i maluchów w całej Polsce, a także poza jej granicami.

Nasza siedziba zlokalizowana jest w malowniczym Rzeszowie, sercu województwa podkarpackiego. To tutaj, w otoczeniu inspirującej przyrody i nowoczesnego miasta, codziennie pracujemy nad tym, aby nasze produkty były synonimem komfortu i bezpieczeństwa dla Twojego dziecka.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko przepiękne komplety pościeli z najwyższej jakości bawełny i Minky, ale również namioty Tipi, które są idealnym miejscem do zabawy i odpoczynku dla Twojego malucha. Rozumiemy, jak ważne są pierwsze miesiące życia dziecka, dlatego oferujemy również Rogale do karmienia oraz Rożki, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas karmienia i snu. A nasze Kocyki? Są jak ciepły uścisk, który otula maluszka każdego dnia.

Produkty marki Babymam są wyprodukowane w Pakistanie, co świadczy o naszym globalnym zasięgu i aspiracji do dostarczania produktów najwyższej jakości. Chociaż nie możemy podzielić się z Wami naszą historią czy misją – co jest dla nas równie ważne jak nasze produkty – możemy zapewnić, że każdy element naszej oferty jest tworzony z myślą o potrzebach najmłodszych i ich rodziców.

Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych klientów i odkrycia, jak nasze produkty mogą wnieść kolor i radość do pokoju Twojego dziecka. W THM Group każdy dzień to nowa strona naszej opowieści, którą piszemy z myślą o Was – naszych klientach.

THM Group Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy THM Group Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca THM Group Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa THM Group Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
THM Group Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca THM Group Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Szwaczka, krawcowa możliwość zatrudnienia obywateli z ukrainy

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      SZYCIE ARTYKUŁÓW DZIECIĘCYCH - POŚCIELE, PRZEŚCIERADŁA, BECIKI ITP. NA MASZYNACH OVERLOCK, STĘBNÓWKA

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: SZYCIE
      • Inne wymagania: UMIEJĘTNOŚĆ SZYCIA NA MASZYNACH OVERLOCK, STĘBNÓWKA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Krojczy

    • Rzeszów
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.

      obsługa noża pionowego na stole krojczym

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: możliwość przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie