Czy to Twoja firma?

Grodcono Sp. z o. o. praca

Grodków
produkcja art. spożywczych - wafli do lodów
Grodcono Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Grodcono Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grodcono Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Grodcono Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Grodcono Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Ślusarz

    Grodcono Sp. z o. o.
    • Grodków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Uruchamia maszyny , nadzoruje ich pracę, dokonuje zapisów z przeprowadzonych działań w „Sprawozdaniach z Produkcji”
      W przypadku drobnych usterek technicznych usuwa je i dokonuje zapisu o zaistniałej sytuacji w „Sprawozdaniu z produkcji”
      Mechanik czyści maszynę suchym lodem,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Eksploatacja kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi, ambicja i chęć rozowju, aktualna książeczka sanepidowska, chęć do pracy i nauki
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : doświadczenie na stanowisku ślusarza

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 580 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Grodkowie