Czy to Twoja firma?

RYSZARD WILCZEWSKI USŁUGI WOD-KAN,GAZ I C.O. praca

Gdańsk
RYSZARD WILCZEWSKI USŁUGI WOD-KAN,GAZ I C.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika bankowość / finanse

Oferty pracy RYSZARD WILCZEWSKI USŁUGI WOD-KAN,GAZ I C.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca RYSZARD WILCZEWSKI USŁUGI WOD-KAN,GAZ I C.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

RYSZARD WILCZEWSKI USŁUGI WOD-KAN,GAZ I C.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca RYSZARD WILCZEWSKI USŁUGI WOD-KAN,GAZ I C.O. - oferty archiwalne

  • Kosztorysant instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej i c.o.

    RYSZARD WILCZEWSKI USŁUGI WOD-KAN,GAZ I C.O.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Kosztorysowanie robót hydraulicznych. Praca w dniach i godzinach do uzgodnienia z pracodawcą, możliwośc pracy zdalnej (pracodawca dowozi potrzebne dokumenty).

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie nie ma znaczenia, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, znajomość instalacji wod-kan, gazowej i C.O.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 940 PLN
      • Opis wynagrodzenia: na początek umowa-zlecenie, następnie umwoa o pracę.

Pracodawcy w Gdańsku