Czy to Twoja firma?

ELEKTRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA praca

Limanowa
ELEKTRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ELEKTRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA

Praca alert - powiadomienia

Praca ELEKTRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA

  • Specjalista do spraw sprzedaży

    ELEKTRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ELEKTRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ELEKTRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - magazynier (ofpr/21/1970)

    • Mszana Dolna
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca w sklepie z artykułami elektrycznymi w Mszanie Dolnej
      Sklep czynny w godz od 07.00 - 16.00

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wymagana umiejetność pracy w zespole, komunikatywność i chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Limanowej