Czy to Twoja firma?

Sawo Recykling sp.j. praca

Zgierz
Sawo Recykling sp.j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Sawo Recykling sp.j.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sawo Recykling sp.j.

  • Kierowca

    Sawo Recykling sp.j.
    • Zgierz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Sawo Recykling sp.j. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Sawo Recykling sp.j. - oferty archiwalne

  • Sortowacz - belowacz

    • Zgierz
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Podawanie towaru na maszyny niszczące lub taśmociąg, współpraca z pozostałymi członkami zespołu niszczącego, pomoc przy rozładunku transportów, obsługa belownicy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : chęć do pracy [Inne] : CHĘĆ DO PRACY, UMIEJĘTNOŚĆ LOGICZNEGO MYŚLENIA, MOŻLIWOŚĆ DŹWIGANIA CIĘŻARÓW 20 KG

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zgierzu