Czy to Twoja firma?

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOSĆIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W MILEJOWIE praca

Milejów
prowadzą ŚDS - profilowany, tylko dla osób niepełnosprawnych umysłowo/intelektualnie. Dysponują busem 19 osobowym do przewozu osób
POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOSĆIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W MILEJOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOSĆIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W MILEJOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOSĆIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W MILEJOWIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Dyspozytor/ka z językiem niemieckim

    Solutions30 Wizytówka
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca C+E - Obsada Podwójna

    Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
    • cała Polska
    Dodana
  • Kierowca kat. C

    Farutex Sp. z o.o.
    • Lublin
    Dodana

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOSĆIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W MILEJOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOSĆIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W MILEJOWIE - oferty archiwalne

  • Kierowca autobusu

    POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOSĆIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W MILEJOWIE
    • Milejów
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przewóz osób niepełnosprawnych na terenie gminy Milejów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii D, uprawnienia do przewozu osób

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 6.00-16.00 w pn i pt oraz 6.00-9.30, 13.30-17.00 wt, śr, czw
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Logopeda

    • Milejów

      Prowadzenie zajęć logopedycznych z dziećmi niepełnosprawnymi. Wymiar czasu pracy: 3 razy w togodniu (wt., śr., czw.) po 5 godzin dziennie. Łącznie około 60 godzin w miesiącu. Praca w godzinach 14-19 lub 15-20 /do uzgodnienia/.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
      • Inne wymagania: Wskazane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 50 zł brutto za godzineę 60 godz. w mc x 50 zł za godz = ok. 3000 zł brutto /mc umowa na 3 lata