Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY JAN DOMINIAK praca

Piaski
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY JAN DOMINIAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY JAN DOMINIAK

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY JAN DOMINIAK

  • Rzeźnik

    ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY JAN DOMINIAK
    • Piaski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY JAN DOMINIAK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY JAN DOMINIAK - oferty archiwalne

  • Rzeźnik-ubojowiec

    • Piaski
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca

    • Piaski

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Prawo jazdy kat. B/ kat.C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Piaskach