Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWE ELFAS ANTONI WINCZA praca

Suwałki
Roboty budwlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWE ELFAS ANTONI WINCZA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWE ELFAS ANTONI WINCZA

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWE ELFAS ANTONI WINCZA

  • Pracownik ogólnobudowlany

    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWE ELFAS ANTONI WINCZA
    • Suwałki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWE ELFAS ANTONI WINCZA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWE ELFAS ANTONI WINCZA - oferty archiwalne

    • Suwałki
    • Zakres obowiązków

      Malowanie, szpachlowanie, ocieplanie, murowanie, prace dekarskie, glazurnicze.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Mile widziane umiejętności budowlane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 do 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godz: 7 - 15
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Suwałkach