SD Tank Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

SD Tank sp. z o.o. praca

Cewice

Witajcie, jesteśmy SD Tank Sp. z o.o., innowacyjną firmą z siedzibą w malowniczej miejscowości Cewice, gdzie nasza pasja i zaangażowanie w projektowanie oraz budowę zbiorników do magazynowania wody i budynków pompowni przeciwpożarowych rozkwitają. Jako młoda firma, każdego dnia piszemy nowy rozdział naszej historii, koncentrując się na rozwoju i doskonaleniu naszych usług, aby wspierać naszych klientów w realizacji ich inwestycji.

Nasza misja to nie tylko dostarczanie produktów najwyższej jakości, ale przede wszystkim pełne wsparcie klienta na każdym etapie współpracy. Wierzymy, że zadowolenie naszych klientów jest fundamentem przyszłości naszej firmy, dlatego też każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały ich oczekiwania.

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wachlarz produktów, w tym zbiorniki stalowe do magazynowania wody, pompownie przeciwpożarowe, zbiorniki stalowe przeciwpożarowe, modułowe naziemne zbiorniki z tworzyw sztucznych GRP, zbiorniki żelbetowe podziemne, a także kompleksowe projektowanie i budowę pompowni. Nasze produkty wyróżniają się innowacyjnością – stosujemy nowoczesne programy projektowania z wykorzystaniem technologii 3D, co pozwala nam na tworzenie rozwiązań na miarę XXI wieku.

Jesteśmy dumni z naszego międzynarodowego zasięgu, realizując kompleksowe projekty zarówno w kraju, jak i za granicą. Przykładamy wielką wagę do bezpieczeństwa i jakości naszych zbiorników, co potwierdzają liczne certyfikaty, takie jak EUROKOD, PN-EN 12845, VdS CEA 4001, NFPA 22, FM 4020 oraz PN-B (w tym PN-B-02857:2017-04).

Jako firma, która pragnie oferować więcej niż tylko produkty, zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe, nadzór nad wykonywaniem zbiorników, modernizacje, relokacje, remonty, naprawy, przeglądy serwisowe oraz prace budowlane i instalacyjne. Nasza konkurencyjna przewaga to kompleksowe realizacje w formule "zaprojektuj i wybuduj", gdzie bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za wszystkie procesy projektowe i wykonawcze.

W SD Tank Sp. z o.o. jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w innowacje, jakość i bezpieczeństwo, połączone z bliską współpracą z naszymi klientami, jest kluczem do wspólnego sukcesu. Zapraszamy do poznania naszych rozwiązań i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy osiągnąć więcej!

SD Tank Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Cewice
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy SD Tank Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SD Tank Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SD Tank Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Koszalin
  3. Warszawa
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SD Tank Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • PROJEKTANT / INŻYNIER BUDOWY - Cewice (pow. Lęborski)

    • Lębork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • SD Tank Sp. z o.o. producent zbiorników magazynowania mediów płynnych z siedzibą w Cewicach, poszukuje osoby do Działu Projektowego

      na stanowisko PROJEKTANT / INŻYNIER BUDOWY

      Miejsce pracy: Cewice (pow. Lęborski)

      Zakres obowiązków

      • Analiza dokumentacji projektowej i optymalizacja zastosowanych rozwiązań,
      • Opracowywanie projektów wykonawczych, warsztatowych i technicznych,
      • Nadzór nad realizacją robót instalacyjnych, w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
      • Kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót,
      • Raportowanie postępu robót do przełożonego.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe inżynierskie kierunkowe,
      • Dobra znajomość programów: Ms Office, Autocad,
      • Dobra organizacja pracy własnej,
      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • Samodzielność i dyspozycyjność,
      • Prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Praktyki zawodowe i wykonawcze,
      • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
      • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy,
      • Dodatkowe świadczenia tj. dofinansowanie wakacji, kultury, sportu i rekreacji, remontu mieszkania itp.

        Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail podaby pod przyciskiem "Aplikuj"

        W treści CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

  • ASYSTENT/-KA PROJEKTANTA - Cewice (pow. Lęborski)

    • Lębork

      na stanowisko ASYSTENT/-KA PROJEKTANTA

      • Udział w przygotowywaniu projektów technicznych, wykonawczych i budowlanych,
      • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej,
      • Udział w przygotowywaniu projektów do zatwierdzenia materiałowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub w trakcie studiów inżynierskich lub budowlanych,
      • Znajomość oprogramowania CAD i rysunku technicznego,
      • Komunikatywność, chęć rozwoju, umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
      • Możliwość odbycia praktyk projektowych i wykonawczych,
      • Pracę w kilkuosobowym zespole, w przyjaznej atmosferze,
      • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
      • Dodatkowe świadczenia tj. dofinansowanie do wakacji, kultury, sportu i rekreacji, remontu mieszkania itp.