Czy to Twoja firma?

Firma Handlowo-Usługowa GRANAT Tomasz Granat praca

Głogów
TYNKOWANIE
Firma Handlowo-Usługowa GRANAT Tomasz Granat najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Firma Handlowo-Usługowa GRANAT Tomasz Granat

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo-Usługowa GRANAT Tomasz Granat

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma Handlowo-Usługowa GRANAT Tomasz Granat poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Handlowo-Usługowa GRANAT Tomasz Granat - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    Firma Handlowo-Usługowa GRANAT Tomasz Granat
    • Głogów
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, wystawianie, wprowadzanie faktur, sporządzanie ofert i wycen dla klientów, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne, średnie zawodowe, administracyjne
      • Inne wymagania: wymagania ; obsługa komputera, obsługa programu Subiekt GT, R2 Płatnik (mile widziana), wymagany staż pracy na stanowisku biurowym 1 rok

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter stolarki okiennej i drzwiowej

    • Głogów
    • umowa o pracę

      Montaż stolarki okiennej, drzwiowej, rolet, bram, obróbki tynkarskie

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Doświadczenie w montażu stolarki okiennej/drzwiowej min. rok

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Głogowie