Czy to Twoja firma?

AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. praca

Ciechocinek
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja wytwórstwo / rzemiosło magazyn hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjno-magazynowy (nr 3994)

    AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa wózków paletowych, streczowanie, załadunek, transport wewnątrz-zakładowy, prace okołoprodukcyjne i okołomagazynowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: operator wózków elektrycznych paletowych
      • Inne wymagania: mile widziane wykształcenie min. zawodowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi wózków paletowych, mile widziane uprawnienia UDT, zaangażowanie, dobra kondycja fizyczna, dobra orientacja w terenie, gotowość do wykonywania pracy w systemie 3-zmianowym (4 brygady)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji (nr 3993)

    • Bydgoszcz

      obsługa maszyn wtryskowych, prace manualne, inne prace okołoprodukcyjne

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa wtryskarek
      • Inne wymagania: mile widziane wykształcenie min. zawodowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi maszyn wtryskowych, zaangażowanie, dobry wzrok, dokładność, gotowość do wykonywania pracy w systemie 3-zmianowym (4 brygady)

      Oferujemy

Pracodawcy w Ciechocinku