Pracodawca

positive HR

positive HR

Dla naszego klienta poszukujemy:

Podstawowe informacje o firmie

NIP: 8133387232

REGON: 380873765

KRS: -

al. Józefa Piłsudskiego 32
35-001 Rzeszów
województwo podkarpackie
powiat rzeszów
gmina rzeszów

Profil działalności

70.22.Z - Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
78.10.Z - Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników

Uprawnienia

od 2018-09-25 do Rejestr podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia Wpis Marszałka Woj. Podkarpackiego (wprowadzone przez Rejestr agencji zatrudnienia )

Pozostałe informacje

Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej: 01-08-2018
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Oferty pracy positive HR

  • Operator Maszyn

    positive HR
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • operator maszyn
    • młodszy specjalista (junior)
    Dodana
  • Automatyk

    positive HR
    • Poznań
    • elektromechanik
    Dodana
  • Praocownik produkcji

    positive HR
    • Rzeszów
    • operator
    • pracownik fizyczny
    Dodana

Archiwalne oferty pracodawcy

  • Automatyk

    positive HR
    • Poznań
    • Dla naszego Klienta, firmy która utrzymuje pozycję największego producenta szklanych opakowań dla produktów spożywczych poszukujemy osoby na stanowisko:

      Automatyk Urządzeń Kontrolnych

      Lokalizacja: Poznań

      Zakres obowiązków

      • Obsługa, konserwacja i naprawa wszystkich urządzeń kontrolno-pomiarowych na terenie zakładu w szczególności:
        - aparatury kontrolno-pomiarowej,
        - systemów sterowania automatów,
        - szaf sterowniczych i palników odprężarek,
        - przetwornic częstotliwości,
      • Przygotowanie planów napraw i remontów podległych urządzeń,
      • Działanie zgodnie z obowiązującymi w zakładzie procedurami ISO,
      • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami ISO,
      • Prowadzenie innych prac zleconych przez przełożonego.

      Wymagania

      • Wykształcenie kierunkowe techniczne,
      • Mile widziane uprawnienia SEP G1 i G3 (eksploatacja),
      • Min. 1 rok doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku,
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,
      • Znajomość MS Office w stopniu podstawowym.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. prywatna opiekę medyczną, świadczenia z ZFŚS – wczasy pod gruszą, dofinansowania do kolonii/obozów dla dzieci, paczki na święta)
      • Prywatną opieka medyczna w Medicover,
      • Możliwość zdobycia nowych uprawnień podnoszących kwalifikacje,
      • Benefity: karta Multisport, ubezpieczenie NNW,
      • Dofinansowanie 200 zł dla osób dojeżdżających powyżej 24 km.

  • Ślusarz Narzędziowy

    positive HR
    • Rzeszów
    • ślusarz
    • Wiodąca firma inżynieryjna zlokalizowana w nowoczesnej strefie w Tajęcinie (Rzeszów Jasionka) poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

      Ślusarz narzędziowy

      • Wykonywanie prototypów, wzorców produktów, stempli oraz przyrządów montażowych i form produkcyjnych w procesach odlewniczych
      • Obsługa maszyn i urządzeń do obróbki metalu: tokarki, frezarki, szlifierki
      • Konserwacja, montaż, naprawa i wykonywanie oprzyrządowania oraz narzędzi do tłoczenia, wykrawania i odlewania
      • Wsparcie w zakresie modyfikacji i usprawnień narzędzi
      • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac

      Wymagania

      • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy jako ślusarz narzędziowy
      • Doświadczenie w pracy z narzędziami do tłoczenia oraz/lub odlewania
      • Znajomość obsługi maszyn konwencjonalnych takich jak: tokarki, frezarki, szlifierki
      • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
      • Dobra znajomość rysunku technicznego
      • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic
      • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • Od pierwszego dnia zatrudnienie na umowę o pracę
      • Stabilność zatrudnienia – praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Bardzo dobre warunki pracy
      • Udział w uruchomieniu narzędziowni
  • Operator suwnicy

    Klient portalu
    • Rzeszów
    • specjalista (mid/regular)
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa suwnic
      • Załadunek i rozładunek przy użyciu suwnicy

      Wymagania

      • Uprawnienia UDT
      • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

      Oferujemy

      • Umowę o pracę na pełen etat
      • Wynagrodzenie stałe + premie + dodatki
      • Realną możliwość rozwoju zawodowego
      • Bogaty pakiet socjalny

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.