Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY ECHO-SON SPÓŁKA AKCYJNA praca

Puławy
ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY ECHO-SON SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) motoryzacja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY ECHO-SON SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY ECHO-SON SPÓŁKA AKCYJNA

  • Konstruktor

    ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY ECHO-SON SPÓŁKA AKCYJNA
    • Puławy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY ECHO-SON SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY ECHO-SON SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Programista aplikacji

    • Puławy
    • Zakres obowiązków

      Tworzenie oprogramowania i dokumentacji do urządzeń Echo-Son SA.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: znajomość obsługi MS Office, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OPROGRAMOWANIA C#
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : znajomość zasad programowania obiektowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Ryczałtowy

Pracodawcy w Puławach