Czy to Twoja firma?

Firma Handlowo-Usługowa Dorota Kulasz praca

Nowogród Bobrzański
Firma Handlowo-Usługowa Dorota Kulasz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Firma Handlowo-Usługowa Dorota Kulasz

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo-Usługowa Dorota Kulasz

  • Sprzedawca w stacji paliw

    Firma Handlowo-Usługowa Dorota Kulasz
    • Nowogród Bobrzański
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Handlowo-Usługowa Dorota Kulasz - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi klienta

    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta i aktywna sprzedaż towarów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 do 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w weekendy (sobota, niedziela) godziny pracy 6:00-14:00, 14:00-22:00

Pracodawcy w Nowogrodzie Bobrzańskim