Czy to Twoja firma?

CENTRUM KSZTAŁCENIA EUROPEJSKIEGO WIEDZA praca

Kolbuszowa
CENTRUM KSZTAŁCENIA EUROPEJSKIEGO WIEDZA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy CENTRUM KSZTAŁCENIA EUROPEJSKIEGO WIEDZA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM KSZTAŁCENIA EUROPEJSKIEGO WIEDZA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

CENTRUM KSZTAŁCENIA EUROPEJSKIEGO WIEDZA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CENTRUM KSZTAŁCENIA EUROPEJSKIEGO WIEDZA - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    CENTRUM KSZTAŁCENIA EUROPEJSKIEGO WIEDZA
    • Kolbuszowa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Malowanie, układanie kostki brukowej, koszenie trawy, utrzymywanie porządku w miejscu pracy. Istnieje możliwość przedłużenia umowy w zależności od jakości wykonywanej pracy. Praca w godz. od 8:00-16:00

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane umiejętności w zakresie układania kostki brukowej i malowania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Kolbuszowej