Czy to Twoja firma?

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej praca

Jordanów
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe księgowość / ekonomia edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - oferty archiwalne

  • Wychowawca

    Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    • Jordanów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      1.Opieka nad dziećmi przebywającymi w placówce
      2.Planowanie działań wychowawczych w stosunku do grupy dzieci i młodzieży w PWD
      3.Udzielanie pomocy w sprawach rozwojowych i życiowych wychowanków przez prowadzenie rozmów,itp.
      4.Organizacja czasu wolnego, zajęć pozalekcyjnych
      5.Udzielanie wsparcia,rady i pomocy w trudnych sytuacjach i problemach rozwojowych i życiowych wychowanków przez prowadzenie rozmów indywidualnych, spotkań grupowych poświęconych omawianiu interesujących problemów
      6.Współpraca z rodzicami i opiekunami wychowanków w zakresie problemów rozwojowych i stosowanych metod wychowawczych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe - praca z dziećmi Praca w godzinach od 13:00 do 18:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 750 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 5/8 etatu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jordanowie