Czy to Twoja firma?

NOTÓWKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Giżycko
hotel + restauracja "Łabędzi Ostrów" w Pięknej Górze
NOTÓWKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy NOTÓWKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca NOTÓWKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Recepcjonista

    NOTÓWKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Giżycko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

NOTÓWKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NOTÓWKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

    • Giżycko
    • Zakres obowiązków

      Praca na recepcji, obsługa gości hotelowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: Znajomość języka angielskiego - podstawy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 07.00-15.00 i 15.00-23.00 Pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na czas nieokre
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kucharz

    • Giżycko

      Praca w kuchnii.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Aktualna książeczka zdrowia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w przedziale godzinowym: od 07:00 do 22:00 Kandydaci zgłaszający się na rozmowę kwalifikacyjn
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Giżycku