Czy to Twoja firma?

USŁUGI BUDOWLANO-INSTALACYJNE LIS ARKADIUSZ praca

Kosina
USŁUGI BUDOWLANO-INSTALACYJNE LIS ARKADIUSZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy USŁUGI BUDOWLANO-INSTALACYJNE LIS ARKADIUSZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGI BUDOWLANO-INSTALACYJNE LIS ARKADIUSZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter Urządzeń Elektronicznych

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 10 800-11 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Monter podzespołów

    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

USŁUGI BUDOWLANO-INSTALACYJNE LIS ARKADIUSZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca USŁUGI BUDOWLANO-INSTALACYJNE LIS ARKADIUSZ - oferty archiwalne

  • Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych

    USŁUGI BUDOWLANO-INSTALACYJNE LIS ARKADIUSZ
    • Kosina
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie wykopu, podsypki, posadowienie rur w wykopie, zasypywanie wykopu wraz z zagęszczeniem

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: staż pracy mile widziany, gotowośc do pracy w delegacji- teren Polski

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator koparko-ładowarki

    • Kosina

      obsługa koparko-ładowarki, wykonywanie wykopów

      Wymagania

      • Uprawnienia: Operator koparkoładowarki
      • Inne wymagania: staż pracy mile widziany, miejsce pracy: delegacje - teren Polski

      Oferujemy

Pracodawcy w Kosinie