Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.02.2024

Hostessa - Posnania

Business Line Support
  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

Business Line Support dla firmy PANDORA, poszukuje osób do pracy w salonach sprzedaży biżuterii na stanowisku:

Hostessa - asystentka wsparcia sprzedaży

Praca sezonowa w salonie firmowym Pandory w okresie od 1 do 24 grudnia 2020

Zadania
- estetyczne pakowanie zakupów
- udzielanie klientom podstawowych informacji
- dbanie o pozytywne doświadczenia klientów z wizyty w salonie
- obsługa aplikacji na Ipad systemu kolejkowego,
- informowanie klienta o dostępności kolejki wirtualnej

Oczekiwania
- miła aparycja
- komunikatywność
- zdolności manualne
- duża dyspozycyjność
- komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

Oferta
- umowa zlecenie
- wynagrodzenie rozliczane wg stawki godzinowej