Pakowacz (2-zmiany)

PowerJobs Sp. z o.o.
  • Sosnowiec, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11749, mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej.

Pakowacz

Oferujemy

* możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
* zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
* stawkę godzinową 17 zł brutto/h;
* pracę w magazynie zlokalizowanym w Sosnowcu przy ul. Inwestycyjnej;
* możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Zadania:
* przepakowywanie i oklejanie towarów;
* proste prace manualne związane ze składaniem kartonów;
* wizualna kontrola jakości.

Wymagania

* książeczka sanepid. (warunek konieczny!);
* zdolności manualne;
* zaangażowanie i systematyczność;
* motywacja do pracy;
* dyspozycyjność do pracy na poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-14.00 i 14.00-22.00.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)