Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

PRACOWNIK KUCHNI - PIASECZNO

ORPEA Polska Sp. z o.o.
  • Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz ORPEA Rezydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz CLINEA). Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA.

Do pracy w Rezydencji ANTONINA (), poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK KUCHNI, miejsce pracy: Piaseczno

Twoje zadania:
przygotowywanie i wydawanie posiłków
utrzymywanie porządku w kuchni i w jadalni
karmienie / pomoc przy spożywaniu posiłków

Jesteś dla nas dobrym kandydatem jeśli:
posiadasz aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (badania sanepid)
lubisz nawiązywać relacje z innymi ludźmi
masz gotowość do pracy w różnych godzinach, w tym również w weekendy
posiadasz doświadczenie na zbliżonym stanowisku, nie jest to jednak warunek konieczny

Dane osobowe, zamieszczone w zgłoszeniu (CV, listy motywacyjne itp.) będą wykorzystywane przez ORPEA Polska Sp. z o. o. (Administratora) na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w ramach przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa (w tym Kodeksu pracy i aktów wykonawczych) jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody, którą kandydat wyraża przez przesłanie zgłoszenia. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania danych osobowych znajdują się na stronie