Specjalista ds. rekrutacji z doświadczeniem, praca w centrum

Agencja Pracy Koncepcja
  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.
Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.
Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.
Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Specjalista ds. rekrutacji
koordynator zespołu rekruterów
(rynek niemiecki i polski)

Miejsce pracy: Wrocław, centrum

OFERUJEMY:
• Umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji kandydata,
• Stabilną pracę w średniej wielkości lokalnej firmie o ugruntowanej pozycji,
• Możliwość rozwoju i samorealizacji,
• Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus prowizje,
• Możliwość awansu i doskonalenia zawodowego,
• Możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem potrzeb kandydata,
• Możliwość świadczenia pracy na odległość

WYMAGANIA:
• Preferowane wykształcenie wyższe (np. psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia),
• Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Płynna znajomość języka niemieckiego - warunek obligatoryjny,
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• Elokwencja,
• Zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem pracy,
• Umiejętność wyznaczania priorytetów,
• Dążenie do realizacji wyznaczonych celów
• Kreatywność, samodzielność,
• Gotowość do pracy także w godzinach wieczornych lub w weekendy (zamiennie dzień wolny w tygodniu),
• Skrupulatność, dokładność, terminowość i silna motywacja,
• Dyspozycyjność,
• Mile widziane prawo jazdy

OBOWIĄZKI:
• Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
• Kontakty z pracodawcami,
• Przygotowywanie formularzy preselekcyjnych,
• Poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów,
• Tworzenie profili kandydatów,
• Przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
• Prowadzenie bazy kandydatów,
• Przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz osobistych spotkań w biurze oraz w terenie
• Utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
• Raportowanie do przełożonych,
• Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska.

SPOSÓB APLIKOWANIA:
CV w języku polskim oraz (jeżeli Państwo posiadają ) niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

W CV prosimy umieścić klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:
Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.
Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: @

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Tel.
Dodana
Wygasa (za 5 dni)