Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.02.2024

Referent ds. gastronomicznych

HR for Busieness Sp. z o. o.
  • Kielce, świętokrzyskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę,
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
- możliwość awansu oraz rozwoju w strukturach firmy.
Oczekujemy:
- wykształcenia średniego (preferowany kierunek: technik żywienia)
- komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientem
- zaangażowania, inicjatywy i skuteczności w działaniu
- dobrej organizacji czasu pracy,
- zaangażowania w powierzone obowiązki
Zakres obowiązków:
- rozliczanie artykułów spożywczych zgodnie z obowiązującymi normami rzeczowymi; - sporządzanie dziennego relewu - gramówki dla pacjentów Szpitala na podstawie jadłospisów sporządzanych przez dietetyka;
- sporządzanie raportu chorych do wyliczenia ilości posiłków dla pacjentów na poszczególnych oddziałach;
- sporządzanie dziennego rozdzielnika pieczywa; - wyliczanie dziennego zapotrzebowania na ogólną ilość potrzebnego pieczywa;
- sporządzanie zleceń do magazynu żywnościowego na wydanie pieczywa na poszczególne komórki Szpitala;
- dokonywanie dziennych zapisów na tablicy stanu chorych dla poszczególnych oddziałów;

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie na adres: @
Kontakt telefoniczny