Kelner/ Barman praca w HOTELU

Warszawianka Centrum Kongresowe
  • Serock, mazowieckie pow. legionowski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Warszawianka **** Centrum Konferencyjne nad Zalewem Zegrzyńskim poszukuje osób na stanowisko:

KELNER/BARMAN

Obowiązki:
• Obsługa kelnerska w restauracji bufetowej,
• Obsługa barmańska w poszczególnych punktach gastronomicznych hotelu,
• Dbanie o porządek i higienę stanowiska pracy,
• Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości.

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Dyspozycyjność,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,
• Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

• Pracę w Hotelu o ugruntowanej pozycji,
• Stabilność zatrudnienia,
• Dbamy o Twoje pasje dlatego zapewniamy elastyczny grafik.

WAŻNE
Zgodnie z przepisami RODO, rozpatrywane będą t y l k o CV z poniższą klauzulą informacyjną:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administratorem danych jest Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. z siedzibą w Jachrance 77, 05-140 Serock. Otrzymane dane nie będą nikomu udostępniane. Wiem, że w każdym momencie mogę zmienić swoje dane lub odwołać ww. zgodę.”

Ważne: W przypadku gdyby kandydat chciał uczestniczyć w innych/przyszłych rekrutacjach. Proszę o dopisanie dodatkowej klauzuli

"Ponadto wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o .o z siedzibą w Jachrance 77, 05-140 Serock, w celu realizacji procesów przyszłych rekrutacyjnych. Wiem, że w każdym momencie mogę zmienić swoje dane lub odwołać ww. zgodę."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)