Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.03.2024

Automatyk utrzymania ruchu

PowerJobs Sp. z o.o.
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat;
• Stałe godziny pracy (równoważny system pracy, ok. 15 dni w miesiącu po 12h);
• Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z indywidualnym pakietem szkoleń;
• Atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, imprezy firmowe oraz inne);
• Pracę w środowisku nowoczesnych technologii wśród wyspecjalizowanych pracowników.

Zadania:
• Wykonywanie specjalistycznych prac remontowych i usuwanie awarii w obszarze parku maszynowego;
• Konserwacja, modernizacje i udoskonalenia maszyn, urządzeń, instalacji oraz systemów;
• Prowadzenie i koordynacja prac związanych z diagnostyką oraz nowymi projektami;
• Tworzenie raportów z awarii oraz ich analiza wraz z działaniami naprawczymi i zapobiegawczymi;
• Sporządzanie specyfikacji, dokumentacji technicznej i jakościowej dla firmy oraz jej podwykonawców;
• Zgłaszanie zapotrzebowań na części zamienne do maszyn;
• Prowadzenie szkoleń dla pracowników i operatorów maszyn;
• Nadzór nad pracami firm podwykonawczych;
• Prowadzenie i nadzór nad jakością wykonywania czynności prewencyjnych w ramach TPM;
• Kontrola elementów bezpieczeństwa;
• Udział w projektach (TPM, KAIZEN, 5S).

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (Automatyka i Robotyka lub pokrewne) lub średnie techniczne (Mechatronika);
• Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu, w szczególności w diagnozowaniu maszyn oraz analizie i pisaniu programów PLC (Mitsubishi, Siemens);
• Podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania;
• Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych;
• Dobra znajomość MS Office;
• Znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
• Mile widziane uprawnienia G1, G2, G3, jak również znajomość Visual Studio, C#, systemów wizyjnych Keyence oraz robotów Fanuc;
• Gotowość do pracy zmianowej (7-19, 19-7);
• Prawo jazdy kat. B.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), informujemy, że: a) administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka POWERJOBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Katowicach, (40-114), ul. Ks. P. Ściegiennego 3, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód Wydział VIII Gospodarczy KRS w Katowicach pod numerem KRS: 000 - pokaż numer telefonu - 3, nr NIP: 644 - pokaż numer telefonu - 9, nr REGON: 240 - pokaż numer telefonu - , dane kontaktowe: Katowice (40-114), ul. Ks. P. Ściegiennego 3, e-mail: @ tel. kontaktowy: + 48 32 292 - pokaż numer telefonu - b) Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu: - przeprowadzenia rekrutacji przez administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz przepisów ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks Pracy (Dz.U. z 2018 r., poz. 108 t.j.) – w zakresie danych wskazanych w obowiązujących przepisach, a w pozostałym zakresie na podstawie Pana/Pani zgody, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - w przypadku wyrażenia przez Pana/Panią zgody, dane osobowe będą przetwarzane w celu przechowywania Pana/Pani danych na potrzeby przeprowadzania przyszłych rekrutacji przez administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, c) odbiorcami Pana/Pani danych osobowych jest administrator oraz upoważnieni przez niego do przetwarzania danych osobowych pracownicy administratora, jak również operatorzy pocztowi w przypadku konieczności doręczenia Panu/Pani korespondencji pocztowej oraz hostingodawcy poczty e-mail administratora w przypadku otrzymania od Pana dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem poczty e-mail, jak również spółka obsługująca proces rekrutacji Administratora, w tym w szczególności udostępniająca Administratorowi platformę rekrutacji. d) Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Pana/Panią zgody na przechowywanie Pana/Pani danych przez administratora w celu ewentualnego uwzględniania Pana/Pani kandydatury w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 (dwóch) lat, e) przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Pana/Pani osoby, ich sprostowania, usunięcia (w przypadkach wskazanych w przepisach art. 17 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) lub ograniczenia przetwarzania (w przypadkach wskazanych w przepisach art. 18 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) oraz do przenoszenia Pana/Pani danych (w przypadkach wskazanych w przepisach art. 20 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), f) w zakresie w jakim przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, g) przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, w razie stwierdzenia, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, h) podanie Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w zakresie danych osobowych, których przetwarzanie odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz przepisów ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks Pracy (Dz.U. z 2018 r., poz. 108 t.j.), ich niepodanie może uniemożliwić wzięcie przez Pana/Panią udziału w procesie rekrutacji.