Wykładanie towaru - Graniczna

JOINT TEAM

Inny

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Carrefour - WROCŁAW GRANICZNA

MECHANDISER / WYKŁADANIE TOWARU

Opis stanowiska:
• Wykładanie towaru na sklepie
• Dbanie o pozytywny wizerunek sklepu
• Utrzymywanie stałego poziomu pracy

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziany status studenta
• Umiejętność pracy w zespole
• Komunikatywność
• Wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole
• Pracę w systemie zmianowym, elastyczny grafik pod dyspozycyjność pracownika
• Zatrudnienie w formie umowy zlecenia
• Stawkę godzinową:
$14,70 netto/h STUDENT/UCZEŃ (17 osoby do 26roku życia),
$ 14,50 netto/h OSOBY POSIADAJĄCE INNA PRACĘ (15,50 osoby do 26roku życia),
$ 12,85 netto/h ZUS (13,75 osoby do 26roku życia)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.