Konsultant Telefoniczny

Bartex
  • Kraków, małopolskie

Inny

Umowa o pracę

Na rynku farmaceutycznym działamy już od wielu lat. Współpracujemy z największymi hurtowniami farmaceutycznymi w Polsce, oraz z wiodącymi producentami leków i suplementów diety.

W związku z tym, że firma prężnie się rozwija, poszukujemy osób do telefonicznej obsługi klienta, w tym wypadku aptek.

Oferujemy

>Wynagrodzenie 10zł netto / h
>Miłą atmosferę.
>Elastyczne godziny pracy.
>Wszystkie weekendy wolne.
Zadania:
>Obsługa i dbanie o dotychczasowych klientów firmy
>Pozyskiwanie nowych aptek
>Nawiązywanie pozytywnych relacji z aptekami

Oczekujemy:
>Własnego komputera ze stałym dostępem do Internetu
>Mile widziane doświadczenie
>Umiejętności poprawnego wysławiania się
>Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
>Pełnego zaangażowania i pracy na cały etat.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie swojego CV.
Oddzwonimy do wybranych kandydatów.
W CV należy dołączyć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U nr 133, poz. 883."

Dziękujemy!
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)