RZECZNIK FUNDACJI

Fundacja na rzecz promocji i rozwoju - Głos Młodych
  • Poznań, wielkopolskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Obowiązki:

• opracowywanie i wdrażanie działań PR
• promocja podopiecznych Fundacji
• pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów ze sponsorami, partnerami oraz donatorami
• współpraca z mediami, władzami lokalnymi, organizacjami
• kreowanie wizerunku Fundacji, reprezentowanie Fundacji
• działania z obszaru Internet PR
• organizowanie eventów, konferencji prasowych, targów

Wymagania

• wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów , preferowane kierunki: zarządzanie i marketing, komunikacja społeczna, public relations i pokrewne
• doświadczenie w pracy w organizacjach non-profit
• bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z public relations
• wysoka kultura osobista
• znajomość języka angielskiego (bardzo dobra w mowie i piśmie)

Oferujemy

• pracę o charakterze wolontariatu z możliwością wynagradzania finansowego za udział w projektach
• (umowa o dzieło, kontrakt menedżerski)
• możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym dynamicznym zespole
• możliwość udziału w ciekawych projektach

Czekamy na Twój list, który przedstawi nam Ciebie jako osobę kreatywną, energiczną oraz z inicjatywą! Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia i pokaż co możesz wnieść do Fundacji!
Opisz swoje doświadczenia i dodatkowe zainteresowania.
List motywacyjny/ autorski/ wraz z CV
Po otrzymaniu listu skontaktujemy się w celu ustalenia spotkania i omówienia szczegółów współpracy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".
Dodana
Wygasa (za 6 dni)