Rzecznik prasowy Fundacji

Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju Głos Młodych
  • Poznań, wielkopolskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

OBOWIĄZKI - Poznań i okolice
• opracowywanie i wdrażanie działań PR
• promocja podopiecznych Fundacji
• współpraca z mediami, władzami lokalnymi, organizacjami
• kreowanie wizerunku Fundacji, reprezentowanie Fundacji
• działania z obszaru Internet PR

WYMAGANIA
• wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów , preferowane kierunki: zarządzanie i marketing, komunikacja społeczna, public relations i pokrewne
• doświadczenie w pracy w organizacjach non-profit
• dobra znajomość zagadnień związanych z public relations
• wysoka kultura osobista
• znajomość języka angielskiego ( dobra w mowie i piśmie)

OFERUJEMY
• pracę o charakterze wolontariatu z możliwością wynagradzania finansowego za udział w projektach
• (umowa stażowa/praktyki)
• możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym dynamicznym zespole
• możliwość udziału w ciekawych projektach

Czekamy na Twój list, który przedstawi nam Ciebie jako osobę kreatywną, energiczną oraz z inicjatywą! Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia i pokaż co możesz wnieść do Fundacji!
W swoim liście motywacyjnym przedstaw pomysły rozwoju fundacji i propozycje realizacji obowiązków. Opisz swoje doświadczenia i dodatkowe zainteresowania.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)