Dyrektor Regionalny Fundacji

Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju Głos Młodych
  • Poznań, wielkopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Obowiązki
• opracowanie koncepcji menedżerskiej Fundacji
• współtworzenie strategii marketingowej Fundacji, pozyskiwanie środków na działalność Fundacji w tym inicjacja pozyskiwania środków i przygotowanie wniosków o finansowanie
• pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami, sponsorami, beneficjentami oraz partnerami
• negocjowanie warunków umów z partnerami i darczyńcami Fundacji, zarówno barterowych, jak i gotówkowych
• opracowywanie oraz prowadzenie działań związanych z realizacją celów Fundacji
• planowanie budżetu, jego kontrola i odpowiedzialność przed Zarządem Fundacji
• działania public relations - kreowanie wizerunku, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z mediami
• możliwość koordynowania projektów Fundacji

Wymagania
• wyższego wykształcenia najchętniej po kierunku ekonomia, zarządzanie lub marketing oraz kilkuletniego doświadczenia w swojej specjalizacji
• doświadczenia w zarządzaniu ludźmi i realizacji projektów
• doświadczenia w negocjacjach oraz kontaktach biznesowych
• osób ambitnych, energicznych zmotywowanych w dążeniu do wyznaczonych celów
• znajomości języka angielskiego (bardzo dobra w mowie i piśmie)
• wysokiej kultury osobistej
• mile widziane doświadczenie w organizacjach charytatywnych

Oferujemy
• pracę o charakterze wolontariatu z możliwością wynagradzania finansowego za udział w projektach
• (umowa o dzieło, kontrakt menedżerski)
• możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym dynamicznym zespole
• możliwość udziału w ciekawych projektach

Czekamy na Twój list, który przedstawi nam Ciebie jako osobę kreatywną, energiczną oraz z inicjatywą! Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia i pokaż co możesz wnieść do Fundacji!

W swoim liście motywacyjnym przedstaw pomysły rozwoju fundacji i propozycje realizacji obowiązków. Opisz swoje doświadczenia i dodatkowe zainteresowania.
List motywacyjny/ autorski/ wraz z CV.

Po otrzymaniu listu skontaktujemy się w celu ustalenia spotkania i omówienia szczegółów współpracy.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".
Dodana
Wygasa (za 6 dni)