Tłumacz (języki europejskie)

Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju Głos Młodych
  • Poznań, wielkopolskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Praca zdalna

Poszukujemy rzetelnych, zdolnych tłumaczy języków europejskich i nie tylko - chcących nabyć doświadczenia.

Oczekujemy:
-doskonałej znajomości dowolnego języka europejskiego
-wyczucia językowego, wyczulenia na kwestie stylistyczne, dbałości o poprawność językową
-zdolności do samodzielnej pracy z tekstem z wykorzystaniem dostępnych źródeł i zasobów
- współpraca zdalna bez presji czasowej

-biegłej obsługi komputera, umiejętności szybkiego pisania

-przynajmniej podstawowego doświadczenia w zawodzie tłumacza
-rzetelności, samodzielności, obowiązkowości
-odwagi w podejmowaniu nowych zadań i wyzwań
Obowiązki:
- profesjonalne tłumaczenie tekstów, artykułów i publikacji zagranicznych dzienników, które będą umieszczane na portalu e-magnes, plportalu.

Oferujemy

-zdobycie doświadczenia zawodowego
-kształcenie umiejętności
-możliwość udziału w ciekawych projektach
-potwierdzenie współpracy (referencje)
-możliwość współpracy zdalnej

Rodzaj pracy: staż / praktyka / wolontariat - nie jesteśmy firmą!!!
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)