Starszy Specjalista ds. Funduszy Unijnych

FUNDACJA NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU
  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

Fundacja na rzecz promocji i rozwoju – Głos Młodych jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, zajmującą się promowaniem i wspieraniem osób uzdolnionych artystycznie oraz naukowo. Ponadto organizacja wspiera edukację dzieci niepełnosprawnych, a także wspiera ośrodki badawczo-rozwojowe. Ma ona również na celu promowanie Polski i jej dziedzictwa kulturowego na arenie międzynarodowej.
Opis stanowiska:
• Współpraca z fundacja z zakresu pozyskiwania różnych środków w tym unijnych - na rożnych płaszczyznach
• Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej
• Budowanie i utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z Klientami na każdym z etapów pisania projektu

Wymagania

• Min. 3- letnie doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu wniosków w ramach projektów unijnych, dotacji - mile widziane doświadczenie w pisaniu projektów innowacyjnych, badawczo – rozwojowych, związanych z efektywnością energetyczną
• Wykształcenie wyższe licencjackie
• Bardzo dobra obsługa komputera, w tym pakietów MS Office/ Excel
• Umiejętność samodzielnego i szybkiego rozwiązywania problemów
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
• Umiejętności analitycznego myślenia i łączenia faktów

Oferujemy

• Umożliwiamy różne możliwości współpracy - w tym umowę o pracę.
• Wsparcie merytoryczne
• Możliwość rozwoju zawodowego
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)