Regionalny Menedżer Handlowy

GENEZA S.A.
  • Chorzów, śląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Śląsk i województwa ościenne.
Opis stanowiska:
Pozyskiwanie klientów oraz ocena ich wiarygodności finansowej
Utrzymywanie kontaktów z klientami i bieżące analizowanie ich oczekiwań
Przygotowanie i prezentacja oferty handlowej
Przekazywania uwag zgłaszanych przez klientów
Negocjowania warunków i finalizowania transakcji
Przekazywania zamówień i koordynowanie logistyki dostawy zamówionych towarów w terminie ustalonym z klientami
Monitorowania spływu należności za dostarczone towary

Wymagania

Zdolności organizacyjne i handlowe
Zaangażowanie w realizację założonych celów
Dyspozycyjność
Czynne prawo jazdy kat. B
Znajomość branży FMCG
Wskazane posiadanie własnego samochodu osobowego

Zapewniamy:
niezbędne narzędzia pracy
wynagrodzenie stałe i klarowny system prowizyjny
samodzielność w realizacji zadań
Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o przesłanie swojej aplikacji mailem (CV z aktualnym zdjęciem)
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)