Opiekunka do Pani w ok. Norymbergii

Curaform24
  • Katowice, śląskie

Opiekun

Umowa o pracę

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ: Pani 87 lata, 88 kg,165 cm, Pani ma średnią demencję, alzheimera, Parkinsona, depresję i chorą tarczycę. Podopieczna porusza się samodzielnie przy pomocy laski. Pani bywa apatyczna. Pani ma problemy z widzeniem i mową. Pani lubi ogród, robótki ręczne i kwiaty
Warunki pobytowe: Pani mieszka w domu jednorodzinnym z mężem – nie wymaga opieki. DLA OPIEKUNKI: pokój, osobna łazienka, dostęp do Internetu i TV
OBOWIĄZKI: pomoc przy utrzymaniu prawidłowej higieny ciała, zachęcanie do jedzenia i picia, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, kontrola zażywania leków, gotowanie, zmiana i pranie pościeli, prasowanie.

Wymagania

kobieta, wiek obojętny, z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
LOKALIZACJA: WINKELHEID (25 km od Norymbergii)
TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 2.10.2015.

Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• składki do ZUS
• atrakcyjne zarobki
• premie świąteczne i inne
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu: Curaform sp.z o.o. Gliwice Tel.: 32 33-93-106,-107 ;
mail: @
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)