Przedstawiciel Handlowy

Młodszy Doradca
  • Miastko, pomorskie pow. bytowski

Inny

Umowa o pracę

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

wynagrodzenie: podstawa + prowizja uzależniona od wyników
konkursy dla handlowców możliwość zgarnięcia dodatkowej premii lub wyjazdu zagranicznego
swobodę działania lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi ;)
program integracji
niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon
opiekę medyczną
budżet na szkolenia i konferencje
wyjazdy i eventy integracyjne
baza klientów do obsługi

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI CECHUJE CIĘ:

motywacja i zdolność szybkiego uczenia się
minimum rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży
do Klientów biznesowych
chęć rozwoju i kreatywne myślenie
optymistyczne podejście do świata i ludzi
umiejętność pozyskiwania nowych Klientów i budowy
długofalowych relacji
prawo jazdy kategorii B

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:

aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie
swojej bazy
sprzedaż produktów firmy
monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
przygotowanie ofert handlowych
bieżąca i bezpośrednia obsługa Klientów
(poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz spotkania)
budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)