Recepcjonista, recepcjonistka

Pałac Łagów
  • Zgorzelec, dolnośląskie pow. zgorzelecki

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Pałac Łagów *** koło Zgorzelca poszukuje kandydatów na stanowisko RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA

Oczekujemy:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- wykształcenie minimum średnie,
- samodzielności i umiejętności organizowania pracy,
- umiejętności pracy w zespole,
- wysokiej kultury osobistej,

Obowiązki:
- obsługa klientów,
- meldowanie gości, rozliczanie pobytów, wystawianie faktur,
- przyjmowanie rezerwacji telefonicznych, mailowych, internetowych,

Oferujemy

- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- premię za zaangażowanie,
- pracę w młodym zespole,
- elastyczny czas pracy, system zmianowy.

CV proszę przesyłać przez OLX .
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)