Native speaker języka angielskiego

Biuro tłumaczeń Koncepcja
  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Praca zdalna

Biuro tłumaczeń Koncepcja od ponad 13 lat tłumaczy dla swoich klientów.
Obsługujemy osoby prywatne, niewielkie i średnie firmy, ale również duże koncerny oraz jednostki rządowe.
W związku z rozwojem naszego biura poszukujemy obecnie: tłumacza/korektora - native speakera języka angielskiego znającego język polski. Zapraszamy do współpracy tłumaczy, dla których język angielski jest pierwszym językiem.
Tłumacz - native speaker języka angielskiego
współpraca zdalna
Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer ref.: BT-NS
Opis stanowiska:
• Tłumaczenia pisemne z języka polskiego na język angielski oraz korekta tłumaczeń

Wymagania

• preferowana własna działaność gospodarcza
• język angielski jako język pierwszy
• biegła znajomość języka polskiego
• ukończone studia wyższe
• kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń
• elokwencja
• dokładność i precyzja

Oferujemy

• współpracę zdalną lub ew. inną formę zatrudnienia
• stałe zlecenia
• ciekawe zlecenia dopasowane do umiejętności i zainteresowań
• terminowe płatności

Osoby zainteresowane współpracą oraz spełniające powyższe wymagania zapraszamy do przesłania aplikacji na adres:
@ z informacją w tytule maila: „Native speaker języka angielskiego”. Zachęcamy również do wypełnienia formularza dla tłumaczy na naszej stronie

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY RÓWNIEŻ DOŚWIADCZONYCH TŁUMACZY INNYCH JĘZYKÓW - ZWYKŁYCH I PRZYSIĘGŁYCH

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)