19zł Stryków Pracownik magazynu sortowni Bezpłatny transport

Inwork Sp zoo
  • Łęczyca, łódzkie pow. łęczycki

Magazynier

Umowa o pracę

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Sortowni / Pracownik Magazynu

Bezpłatny transport z miejscowości: Łódź, Łęczyca, Dzierzbiętów, Leśmierz, Modlna, Sierpów, Ozorków, Zgierz

Miejsce pracy: Wodna 38a, 95-010 Stryków

CIEKAWA PRACA, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

ZADANIA:

• Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami kurierskimi
• Sortowanie przesyłek
• Przygotowanie przesyłek do załadunku, oraz załadunek przesyłek

OFERUJEMY:

• Stawka godzinowa do 19 zł brutto/h (Stawka podstawowa 17 zł + 2 zł premia frekwencyjna)
• Premia za każde polecenie 200 zł brutto (jeśli polecisz nam innego kandydata, który przepracuje z nami minimum 1 miesiąc tj. 21 dni, otrzymasz 200 zł za każdego)
• Wynagrodzenie chronione przed zajęciem komorniczym (pomoc w załatwieniu formalności)
• Bezpłatny transport do i z miejsca pracy.
• Zatrudnienie w oparciu o PEŁNOSKŁADKOWĄ umowę zlecenie (płatne chorobowe).
• Zdobycie doświadczenia zawodowego w największej firmie z sektora logistycznego.
• Pracę od poniedziałku do piątku.
• Zmiany od godziny 19:00 lub 20:00

WYMAGANIA:

• Dyspozycyjność do pracy na zmianie nocnej od poniedziałku do piątku
• Sumienność i motywacja.
• Chęć do pracy fizycznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

DPD Polska Sp. z o.o.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)