Przedstawiciel/Partner kancelarii prawnej

Solace Kancelaria Prawna
  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Jeżeli zdarza Ci się mieć kontakt z osobami poszkodowanymi w wypadkach lub z innego powodu (pożar, błąd medyczny, zagubiony na lotnisku bagaż itd. – obsługujemy wszystkie sprawy) i chcesz połączyć to z zarabianiem – dołącz do nas!

SPOSÓB NA ZAROBIENIE DODATKOWYCH PIENIĘDZY
Nie musisz robić nic więcej, tylko mieć otwarte uszy. Jeżeli pracujesz w sprzedaży (czyli masz kontakt z ludźmi) lub jako agent ubezpieczeniowy, to odszkodowanie może stać się dodatkowym produktem, który będziesz mógł zaoferować klientom, zarabiając na tym. Im wyższe uzyskamy odszkodowanie dla Twojego klienta, tym wyższa będzie Twoja prowizja!
Podpisując z nami umowę do niczego się nie zobowiązujesz – to my się zobowiązujemy, że zapłacimy Ci za każdym razem, gdy pozyskamy dzięki Tobie klienta.

W CZYM JESTEŚMY LEPSI?
Jeżeli masz doświadczenie w odszkodowaniach – przeczytaj czym nasza Kancelaria różni się od innych.
Nasze sprawy prowadzą miejscowi adwokaci, którzy uzyskują najwyższe kwoty odszkodowań!

Jeżeli współpracujesz już z inną kancelarią i nie jesteś zadowolony z wysokości odszkodowań w sprawach Twoich klientów – spróbuj powierzyć je nam. Uzyskujemy najwyższe kwoty, ponieważ współpracujemy z siecią kilkudziesięciu renomowanych miejscowych kancelarii adwokackich w całym kraju.
Jeżeli w innych firmach odrzucali Twoje sprawy – spróbuj wysłać je do nas. Jesteśmy kancelarią prawną, dlatego prowadzimy wszystkie rodzaje spraw, dając przez to więcej możliwości zarabiania.
Nasz oferta jest dla Ciebie jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w branży odszkodowawczej, a także jeżeli już je posiadasz.

OPIS STANOWISKA:
Docieranie do osób poszkodowanych w wypadkach i oferowanie im pomocy za pośrednictwem naszej Kancelarii.
Przedstawiciel – Partner może podpisywać umowy z poszkodowanymi albo zlecać podpisanie umowy innemu pracownikowi Kancelarii Prawnej Solace.
Nie jesteśmy korporacją, dlatego każdy nasz Przedstawiciel – Partner może liczyć na indywidualne podejście. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta była najlepsza, tzn. pozwalała naszym Przedstawicielom uzyskiwać najwyższe wynagrodzenie w najkrótszym czasie.

WYMAGANIA:
• minimum średnie wykształcenie,
• zaangażowanie i chęć poszerzania swojej wiedzy,
• niekaralność,
• umiejętności sprzedażowe,
• chęć rozwoju zawodowego, samodzielność, optymizm,
• umiejętności organizacyjne, zaangażowanie i wysoki poziom motywacji do pracy.

OFERUJEMY:
• współpracę opartą na wynagrodzeniu prowizyjnym z premią (program motywacyjny) uzależnioną od wyników,
• wypłata wysokich zaliczek w chwili dostarczenia dokumentacji (bądź części dokumentacji) medycznej oraz dokumentu potwierdzającego odpowiedzialność sprawcy,
• cotygodniowe naliczanie i wypłaty prowizji i zaliczek,
• darmowe szkolenia i wszystkie niezbędne materiały reklamowe
• wysokie zaliczki dla klientów,
• sprawy zlecone przez Kancelarię,
• wsparcie przez profesjonalny zespół specjalistów,
• nie wymagamy podpisywania zakazu konkurencji (zobowiązania lojalnościowego) ani weksli.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)