Przedstawiciel/ Menedżer ds. odszkodowań.Praca stała/dodatko

Solace Kancelaria Prawna
  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

Solace sp. z o.o. jest kancelarią prawną specjalizującą się w uzyskiwaniu najwyższych odszkodowań. Charakteryzujemy się stabilną i ugruntowaną pozycją na rynku, nad którą konsekwentnie pracujemy od początku naszej działalności. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2009 roku zdobywając zaufanie klientów oraz setek współpracowników z wszystkich regionów Polski.
Poszukujemy aktualnie osób z Poznania i okolic do pracy na stanowisko: Przedstawiciel/ Menedżer ds. odszkodowań.
Jeżeli potrafisz dotrzeć do osób poszkodowanych w wypadkach i chcesz połączyć to z zarobkowaniem - dołącz do nas!
Twoje zadania:
• Docieranie do osób poszkodowanych w wypadkach i oferowanie im pomocy za pośrednictwem naszej Kancelarii.
• Bezpośredni kontakt z klientami kancelarii.
• Analiza sytuacji klienta i informowanie klientów o przysługujących im prawach.
• Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy.
• Budowa, zarządzanie oraz szkolenie grupy sprzedażowej.
• Dbałość o jakość usług oferowanych przez kancelarię.
Nie jesteśmy korporacją, dlatego każdy nasz współpracownik może liczyć na indywidualne podejście. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta była najlepsza, tzn. pozwalała naszym przedstawicielom uzyskiwać najwyższe wynagrodzenie w najkrótszym czasie.
Nasze oczekiwania:
• Wysoka kultura osobista, pewność siebie, dobra prezencja i łatwość nawiązywania kontaktów.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)