Sprzedaż: CHORWACKI gwarantowana podstawa +premie! ZDALNIE

Tivron
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Inny

Umowa o pracę

Praca zdalna

Szukasz ciekawej pracy z językiem obcym?

Znasz język chorwacki?

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy obsługując rynek chorwacki i dobrze zarabiać? Aplikuj na stanowisko:

Specjalista obsługi klienta z językiem chorwackim (praca zdalna)

Zakres obowiązków:

- telefoniczna obsługa klienta w języku chorwackim - kontakt z klientem, który dokonał zakupu;
- dosprzedaż produktów z branży zdrowia i urody klientom, którzy złożyli u nas zamówienie;
- uzupełnianie bazy danych.

Oferujemy

- niezbędne szkolenia dostosowane do Twoim potrzeb - z każdym pracujemy indywidualnie. Twój sukces to nasz sukces!
- wynagrodzenie oparte o podstawę i atrakcyjny system prowizyjny - to ile zarobisz zależy od Ciebie,
- pracę zdalną
- świetną atmosferę w zespole, w którym możesz być sobą.

Oczekujemy od Ciebie:

- znajomości języka chorwackiego na poziomie C1;
- znajomości języka polskiego na poziomie B2;
- chęci do pracy w obsłudze klienta i sprzedaży;
- zaangażowania i pozytywnego nastawienia;

Dołącz do nas i rozwiń skrzydła!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Etrose Holdings Limited z siedzibą na Cyprze moich danych zawartych w CV dołączonym do formularza rekrutacyjnego na potrzeby rekrutacji objętej niniejszym zgłoszeniem. Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, Pani/Pana zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Etrose Holdings Limited z siedzibą na Cyprze moich danych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz dołączonym do niego CV na potrzeby przyszłych postępowań rekrutacyjnych. Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Niewyrażenie przez Panią/Pana zgody nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, której dotyczy niniejsze zgłoszenie.
Dodana
Wygasa (za 2 dni)