Księgowa w Biuro Rachunkowe

SUBSIDIUM SP.Z O.O.
  • Kraków, małopolskie

Księgowy

Umowa o pracę

Naszą bazową usługą jest wsparcie klientów w pełnej obsłudze księgowej i kadrowej. Za cel nadrzędny Biuro Rachunkowe SUBSIDIUM stawia bycie Partnerem w biznesie swoich Klientów, gdzie wsparcie rozpoczyna się od obsługi księgowej.
Stawiamy na wiedzę i doświadczenie naszych pracowników tworząc najlepszą jakość usług księgowych i kadrowych .

Wraz z prężnym rozwojem poszukujemy najlepszych specjalistów na rynku na stanowisko:
SAMODZIELNA KSIĘGOWA
Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy

Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia - pełen etat,
Perspektywa długoterminowego zatrudnienia oraz rozwoju kariery wraz z rozwojem naszego Przedsiębiorstwa,
Praca w miłej atmosferze w młodym prężnie rozwijającym się zespole w pięknym biurze w dobrze skomunikowanym miejscu w Krakowie,
Wiele możliwości rozwoju zawodowego,
Samodzielne stanowisko pracy.

Jesteś naszym wymarzonym pracownikiem jeśli:

Masz min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w rachunkowości,
Masz min. 1-letnie doświadczenie zawodowe w biurze rachunkowym,
Posiadasz znajomości przepisów z zakresu podatków i rachunkowości, na poziomie umożliwiającym samodzielną realizację zadań określonych powyżej,
Dodatkowym atutem będzie znajomość programu ENOVA,
Dokładność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków,
Umiejętność wnioskowania i analizowania danych,
Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy,
Samodzielność i inicjatywa.

Zakres obowiązków:

Samodzielne prowadzenia ksiąg rachunkowych (pełnej księgowości) przedsiębiorstw zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi,
Samodzielnego prowadzenia rejestrów VAT przedsiębiorstw zgodnie ze stosownymi przepisami,
Przygotowanie księgowań, raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),
Czynnej współpracy z działem i Pracownikami Biura,
Przygotowanie deklaracji dla GUS,
Przygotowanie deklaracji VAT i CIT,
Bieżąca kontrola należności i zobowiązań spółki,
Księgowanie i rozliczanie dokumentów (faktury kosztowe, sprzedaży, wyciągi bankowe, kasa, listy płac),
Zapewnienie właściwej koordynacji procesów księgowych i podatkowych, prawidłowego przepływu informacji i dokumentów finansowych.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)